Kadra Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie – rok szkolny 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię |
Przedmiot/specjalność |
1. | Adamczyk Aneta | przedmioty zawodowe – ekonomiczno – handlowe |
2. | Adamska Kinga | wychowanie fizyczne |
3. | Aslanian Nvard | j. angielski |
4. | Błaszków Monika | przedmioty zawodowe - logistyka |
5. |
Błażewicz Anetta |
przedmioty zawodowe - gastronomia |
6. |
Brończyk Paulina |
j. polski |
7. |
Bukowska Ewa |
j. angielski |
8. |
Burczak Mariola |
j.polski |
9. |
Cepryńska Magdalena |
biologia, edukacja dla bezpieczeństwa |
10. | Dembiński Damian | matematyka, fizyka |
11. | Drobinska Agnieszka | biologia, chemia |
12. |
Dudek Michał |
wychowanie fizyczne |
13. | Efemberg Magdalena | przedmioty zawodowe - ekonomiczne |
14. | Fabiszewska – Stachula Anna | j. polski, doradca zawodowy |
15. | Frank Monika | pedagog |
16. | Garnuszewska Renata | chemia |
17. | Glińska Michalina | j. angielski |
18. | Gładysiak Łukasz | historia |
19. | Gontarz Małgorzata | j. niemiecki |
20. | Gramza Małgorzata | geografia, przedmioty zawodowe - turystyka |
21. |
Greinert-Rudnik Agnieszka |
historia, biblioteka |
22. | Gumowska Monika | podstawy przedsiębiorczości |
23. | Hajduk – Kuczyńska Paula | psycholog |
24. |
Halama Joanna |
przedmioty zawodowe - hotelarstwo |
25. | Jagiełowicz Marta | Historia, WOS |
26. | Jaranowska Marzena | przedmioty zawodowe – ekonomiczne, historia |
27. | Jasińska Iwona | j. angielski, przedmioty zawodowe - turystyka |
28. |
Jasińska – Janczak Agnieszka |
wychowanie fizyczne |
29. |
Jędrysik Joanna |
j. niemiecki |
30. | Kasprowicz Wojciech | religia |
31. | Kalocińska Marta | j. angielski |
32. | Kęsik Albert | j. angielski |
33. | Klincewicz Mirosława | wychowanie fizyczne |
34. | Kondraszuk Alina | j. angielski |
35. | Konefał Szymon | matematyka |
36. | Koszykowska Beata | j. niemiecki |
37. | Kotara-Karabin Anna | przedmioty zawodowe - gastronomia |
38. |
Kowalska Renata |
j. angielski |
39. | Kubat Joanna | przedmioty zawodowe - gastronomia |
40. | Kuras Rafał | przedmioty zawodowe - gastronomia |
41. | Lankut Beata | j. angielski |
42. | Lemańczyk Renata | j. niemiecki |
43. | Lenartowicz Monika | j. polski |
44. | Lis Iwona | przedmioty zawodowe - logistyka, handlowiec |
45. | Lisowska Irena | przedmioty zawodowe - gastronomia |
46. | Malecka Jowita | matematyka |
47. | Maksymiuk Zbigniew | wychowanie fizyczne |
48. | Marko Tomasz | pedagog |
49. | Michalska Wiktoria | przedmioty zawodowe - ekonomia |
50. | Mickiewicz Regina | biblioteka |
51. | Mogga Dorota | historia |
52. | Mytnik Sylwia | przedmioty zawodowe - turystyka |
53. | Nowak Adam | wychowanie fizyczne, EDB |
54. | Nyczka Marek | wychowanie fizyczne, informatyka |
55. | Ochryniuk Maja | matematyka |
56. | Olkiewicz Iwona | j. polski |
57. | Palonek Małgorzata | j. angielski |
58. | Pasek Paweł | fizyka |
59. | Pawlak Barbara | matematyka |
60. | Pawłowska Gabriela | j. angielski |
61. | Pawłowska Monika | matematyka |
62. | Piątkowska Jolanta | informatyka, geografia, przedmioty zawodowe - turystyka |
63. | Piekarz Aleksandra | informatyka |
64. | Piekarz Dariusz | informatyka |
65. | Podwińska Joanna | j. angielski |
66. | Pomorska Martyna | przedmioty zawodowe - gastronomia |
67. |
Popioł Rafał |
przedmioty zawodowe - logistyka |
68. | Raczyński Kazimierz | religia |
69. |
Radawiecki Jacek |
wychowanie fizyczne |
70. | Romejko-Lotfi Wanda | przedmioty zawodowe - logistyka |
71. | Rosiński Rafał | przedmioty zawodowe - ekonomia |
72. | Sobczyk Edyta | przedmioty zawodowe – ekonomiczno - handlowe |
73. | Sobczyk Tomasz | przedmioty zawodowe - ekonomia |
74. | Stawiarz-Karasińska Bogumiła | plastyka, doradca zawodowy |
75. | Subalska Anna | j. niemiecki, przedmioty zawodowe - gastronomia |
76. | Szczepańska Dominika | przedmioty zawodowe - gastronomia |
77. | Szypowska Anna | przedmioty zawodowe - hotelarstwo |
78. |
Szyszkowski Tomasz |
informatyka |
79. |
Tałaj Sebastian |
wychowanie fizyczne |
80. | Tumanik Daria | j. niemiecki, przedmioty zawodowe - logistyka |
81. | Tybulewicz Magdalena | przedmioty zawodowe - turystyka |
82. | Walczak Zbigniew | przedmioty zawodowe – gastronomia, kierownik szkolenia praktycznego |
83. | Waliszewska Elżbieta | przedmioty zawodowe – ekonomiczno - rachunkowe |
84. | Wandycz Anna | geografia |
85. |
Weimann Magda |
religia |
86. |
Wilczyńska Dorota |
przedmioty zawodowe – ekonomiczne, logistyka |
87. | Wójcik Anna | matematyka, fizyka |
88. | Wrzask Agnieszka | j. angielski |
89. | Ziemba Beata | j. angielski |
90. |
Żarna Monika |
j. polski |